Jeden wybór, wiele emocji!

Oferta dla agencji reklamowych


Długopisy reklamowe do codziennego użytku

Oferujemy pod zadruk występujące w wielu atrakcyjnych kolorach długopisy plastikowe oraz długopisy metalowe w stonowanych, ponadczasowych barwach. Wysoka trwałość, satynowe wykończenie korpusu, nowoczesny design, ergonomiczny lub gumowy uchwyt – oto cechy charakterystyczne dla naszych produktów.

Zapytaj o ofertę produktów reklamowych

EASY to dostawca wysokiej jakości artykułów piśmienniczych do zadruku reklamowego

Polecamy produkty EASY jako bazę do nadruków wykonywanych przez agencje reklamowe i firmy oferujące gadżety reklamowe. EASY warto polecić firmom, które na co dzień chcą korzystać z wysokiej jakości spersonalizowanych artykułów piśmienniczych, poszukują pomysłu na atrakcyjny gadżet reklamowy lub prezent dla swoich klientów.

Eleganckie zestawy piśmiennicze z personalizacją

Jeżeli Twoja agencja poszukuje produktów klasy premium, które będą stanowić elegancki upominek lub gadżet reklamowy na specjalną okazję, zachęcamy do zapoznania się z produktami marki . Guriatti to wyjątkowe pióra wieczne, długopisy oraz ołówki o lakierowanych korpusach i chromowanych wykończeniach w różnych wariantach kolorystycznych – w tym w wyjątkowo kobiecych odcieniach pastelowych, eleganckich szarościach i czerni oraz innych, odważniejszych barwach i wzorach.